Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


komentovana_pravidla_pro_zakladani_kesi

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
Následující verze Obě strany příští revize
komentovana_pravidla_pro_zakladani_kesi [25/02/2019 20:22]
Voyager Reviewer [23. Challenge keše (aktuální po změně pravidel k 21.4.2017)]
komentovana_pravidla_pro_zakladani_kesi [25/02/2019 20:27]
Voyager Reviewer [18. Zakopané keše]
Řádek 179: Řádek 179:
 Podle doslovného překladu pravidel Groundspeaku keše nikdy nesní být "​pohřbeny"​ a to ani částečně. Není dovoleno kopat či jinak vytvořit díru v zemi při ukládání keše, jinými slovy keš se nesmí zakopat ani zasypat. Podle doslovného překladu pravidel Groundspeaku keše nikdy nesní být "​pohřbeny"​ a to ani částečně. Není dovoleno kopat či jinak vytvořit díru v zemi při ukládání keše, jinými slovy keš se nesmí zakopat ani zasypat.
  
-//Výjimka může nastat pokud je schránka uložena do nějaké chráničky z kousku trubky o průměru max 20cm či prkýnek o velikosti max 20x20cm. Chránička však musí být uložena tak, aby její horní okraj byl nad úrovní okolního terénu a místo bylo jasně označené, nebo lehce identifikovatelné,​ aby při hledání skrýše nedocházelo k ničení okolního terénu nebo aby nedošlo ke zranění lidí či zvěře (při propadnutí).//​+//Výjimka může nastat pokud je schránka uložena do nějaké chráničky z kousku trubky o průměru max 20cm či prkýnek o velikosti max 20x20cm. Chránička však musí být uložena tak, aby její horní okraj byl nad úrovní okolního terénu a místo bylo jasně označené, nebo lehce identifikovatelné ​(např. něco pevně připevněného k víčku), aby při hledání skrýše nedocházelo k ničení okolního terénu nebo aby nedošlo ke zranění lidí či zvěře (při propadnutí).//​
  
 ---- ----
Řádek 365: Řádek 365:
 Keš sice může splňovat požadavky pro zveřejnění na webu, ale reviewer může vidět další problémy, které nejsou ve výše uvedených pokynech, a kterých si owner keše nemusí všimnout, nebo je vnímat. Reviewer tak po ownerovi může požadovat, aby tyto problémy vyřešil a keš upravil. Keš sice může splňovat požadavky pro zveřejnění na webu, ale reviewer může vidět další problémy, které nejsou ve výše uvedených pokynech, a kterých si owner keše nemusí všimnout, nebo je vnímat. Reviewer tak po ownerovi může požadovat, aby tyto problémy vyřešil a keš upravil.
  
-Originální znění pravidel i s příklady naleznete na [[help centru]][[https://​www.geocaching.com/​help/​index.php?​pg=kb.chapter&​id=127&​pgid=206|Externí odkaz]]+Originální znění pravidel i s příklady naleznete na [[https://​www.geocaching.com/​help/​index.php?​pg=kb.chapter&​id=127&​pgid=206| ​help centru]]
  
 Poznámka: Challenge keše publikované před 21.4.2015 nepotřebují splňovat současná pravidla. Jsou tzv. "na dožití"​ a pokud se stanou problematicými,​ mohou být kdykoli archivovány. Poznámka: Challenge keše publikované před 21.4.2015 nepotřebují splňovat současná pravidla. Jsou tzv. "na dožití"​ a pokud se stanou problematicými,​ mohou být kdykoli archivovány.
komentovana_pravidla_pro_zakladani_kesi.txt · Poslední úprava: 26/03/2021 21:46 autor: Rico Reviewer