Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


czech_reviewers_geocoin

Proč vlastně čeští revírníci nemají svou geominci? Také tuto otázku jsme často slyšeli na eventech. Nyní je vše jinak, geocoin je již v prodeji. Jak se to celé povedlo můžete nyní posoudit sami.

Dámy a pánové, dovolujeme si představit historicky první geocoin českých reviewerů

Czech Reviewers Geocoin


Při úvahách, co by vlastně mělo na geocoinu být jsme zjistili zvláštní věc - revieweři nemají svůj vlastní symbol. Dali jsme hlavy dohromady a dumali, co by tedy vlastně mohlo takového revírníka symbolizovat. Dokonce jsme si udělali malý průzkum mezi českými geokešery. To byste koukali, jaké zajímavé věci jsme se dověděli.
Nechali jsme nápady nějaký ten měsíc uležet a letos v létě už jsme měli docela jasno. Pro zpracování návrhu a výrobu jsme oslovili renomovaného autora geocoinů Slávka Hoblíka a netrpělivě čekali na vzorky.


Na líci geocoinu je v růžici hvězda s logem geocachingu, na rubu pak mapa České republiky s vyznačením krajů.
Geocoiny jsou vyráběny ve verzích Shiny Nickel a Shiny Gold, tedy lesklé stříbro, lesklé zlato a speciální neprodejná reviewerská edice Antique Silver.
Verze Shiny Nickel je v kombinaci s modrým transparentním emailem (modré logo, modrá stuha), verze Shiny Gold s červeným transparentním emailem (zelené logo, zelená stuha). Emaily jsou vytvrzeny a vyleštěny.
Velikost geocoinu je 45mm.


Geocoin má vlastní ikonku a prefix CR - Czech Reviewers.


Eventy, na kterých si můžete geocoiny vyzvednout a nějaké snad i zakoupit:

Olomouc - POVANOCNI MLSANI III.

czech_reviewers_geocoin.txt · Poslední úprava: 19/12/2015 08:48 (upraveno mimo DokuWiki)